Naruto Deadline
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Shi - Kuře

Goto down 
AutorSpráva
Shi
Genin
Genin
Shi


Počet príspevkov : 1


Shi - Kuře Empty
OdoslaťPredmet: Shi - Kuře   Shi - Kuře Icon_minitimePi apríl 05, 2013 5:32 pm

Kedže čakám na schválenie určitých vecí k postave. Rozhodol som sa niečo napísať. Ani neviem prečo O.o

V prvom rade vás upozorním že tým že budete pokračovať riskujete že sa vám vaše krehké zdravie podlomí prípadne na mňa zavoláte bielu dodávku s pajkami v bielom plášti zo zvieracou kazajkou v ruke xD Takže poďme na to! Very Happy

Meno
Roman Šimon (áno mám dve mená a priezvisko nikde...Nie, Šimon je priezvisko ^^")

Vek
Papierovo 18, za 4 mesiace 19...oficiálne sa nevie koľko mám x)

Škola
Stredná priemyselná škola dopravná, Bratislava; 4.ročník, tento rok maturita

Môj charakter, osobnosť alebo čo som vlastne zač
Som tak trošku schizofrenik...ale nie vážne, som O.o

Roman
Tento chlapec je jednoducho usmievavý, bezstarostní a ako sa hovorí...všetko má niekde a nezaťažuje sa písomkami alebo tým že ho majú v škole skúšať a pritom on nič poriadne nevie xD Je za každú srandu a nechá sa nahovoriť takmer na každú blbosť...stačí keď vaša úroveň prehovárania je na úrovni Lamer xDD Nemá problém niekomu pomáhať len tak, čo niekedy ľudia zneužívajú xD Ach ta doba xD

Simon
(čítame Sajmon, toto sa mi páči viac než keď tam je Š^^")
Simon je trošku iný ako Roman. Je to zarytí pesimista, depkár a ironik. Keď je pri počítači Simon, moje konverzácie sa menia na hádky ako z amerických filmoch. Je agresívny, útočný...a najradšej by každému rozbil hubu a vynadal mu. Vtedy je sám proti celému svetu. Jednoducho ho nechcite stretnúť. Nič moc príjemné to nie je xD

Shi
Shi moja fórkova prezývka. No v podstate moja prvá postava celkovo na textových RPG hrách sa volala Shimonu. Mojim kamarátom sa lenilo to celé vypisovať a tak si to skrátili na Shi, a nejako to tak zostalo. (len pre info Shimonu vzniklo tak že som do mena Simon pridal H a U xD No neznelo to japonsky xD). Shi je mix z Romana a Simona. Raz je taký raz taký, tí ktorý zažili moju náladovosť o tom vedia svoje^^" xD Ale inak sa dá s ním vychádzať...pokiaľ sa správate normálne a nehrajete sa na niekoho kto nie ste..ale nebodaj sa dávate najavo že ste viac...na to je priam alergický^^ xD

Mám tu aj kolónku len tak...takže...
Tí ktorý ma nepoznajú a súdia...Sú pre mňa Haters^^ xD
Tí ktorý ma poznajú a súdia, ohovárajú...Tak by sa mali nad sebou zamyslieť^^ xD
Tí ktorý ma poznajú a majú ma radi...tak tých mám rád tiež xD


Nemám rád
Je toho naozaj veľa čo nemám rád. Nemám rád keď niekto je v niečom skúsení respektíve to robí dlhšie ako ja....a namiesto tomu aby ako "Starší a Múdrejší" pomohol a poradil nováčikom...bude sa radšej posmievať a znevažovať a len hlásať že on je tu dlhšie tak je tu pán...tak je to pre mňa Kretén prvej cenovej kategórie xD Tak asi len toľko v skratke

Veci ktoré mám rád
Tak je to samozrejme moja rodina, priateľka a priatelia Smile
Mám rád DC, Marvel hrdinov...samozrejme aj Anime a Mangu...Naruto, Bleach, High school of DxD, a iné...Nie, nie je ich veľa, kedže mám radšej Komixových hrdinov Smile
Mám rád autá, motorky, zbrane, survival...Zo zbraní sú to hlavne chladné zbrane a pištole...kedže k nim je najľahší prístup Very Happy


Hm, hmmm...to je asi všetko čo by som mohol napísať. Jop, ješte fotka...ale tu sem nedám xD Pretože proste nedám xDD Nene...takže to je asi všetko....teď sa ma traste a bojte...bububu lol!
Návrat hore Goto down
 
Shi - Kuře
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Deadline :: Informácie :: Zábava a Ostatné :: Spam :: Kdo tu hraje aneb něco o nás-
Prejdi na: