Naruto Deadline
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Kageko

Goto down 
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Kageko Empty
OdoslaťPredmet: Kageko   Kageko Icon_minitimeUt marec 26, 2013 11:49 pm

~Jméno~
Mňa tu každý pozná...ani neviem prečo to píšem ale fajn....Kristína,Kikuška,Kika,
priezvisko vám na nič nebude.

~Přezdívka~

Všetci ma poznajú pod prezdívkou Kushina,čertík,týna.

~Věk~

18 ale pomaly už čoskoro,ale nie zasa tak skoro bude mi 19...áno už starnem aj ja bohužiaľ.

~Som vo znamení ~

Som královna zvierať a to znamená že som Lev Very Happy bohužiaľ v rodine sme všetci august .

~Oblíbená farba~

tak hlavne čierna ktorú rada kombinujem s červenú,modrú...ale bielu nemusím to sa rýchlo zašpiní -__- a som v tom tlstá Sad

~Oblíbené Anime~

Tých je veľa ale anime bez ktorého nemôžem byť je Fairy Tail...ktorý sa mi umiestnil na rebríčku číslo 1!A dosť ma sklamalo to že majú pauzu.....Potom tu je SAO,FMP,FMA,FMAB,schugo chara,Inuyasha,Blood+,blood C,kamisama hajimemashita,vampire knight, D.Gray Man,Naruto,Bleach,High school of the dead,.hack//G.U. Trilogy,Macross Frontier(všetky movie),Mai-HiME,Mai-Otome
Mai-Otome 0: S.ifr (OVA),Mai-Otome Zwei (OVA),Btoom,Aishiteru ze Baby,Angel Beats!,Another,Ghost stories,Ayashi no Ceres,Beelzebub,One piece,Nodame Cantabile,Code Geass,Cowboy Bebop,Guilty Crown,Haruka Naru Toki no nakade,Fushigi Jugi,Fruit Basket,Honey and Clover,Honey x Honey,Tsubaki,Pandora Hearts,Zombie Land...
A veľa ďalších bohužiaľ by to zabralo celé dni :DDD

~Obľúbená postava~

Fairy Tail:Natsu,Gray,Lucy,Erza,Happy,Mavis,Laxus,Mirajene,Vendy,Gerrard.
Sword Art Online(SAO):Asuna,Kirito,Yui
Blood C-Saya Kisaragi
Blood +:Saya,Haji,Diva,Solomon,Riku a Kai.
Honey and Clover:Shinobu a Hagumi
Naruto:Sasuke,Naruto,Minato,Kushina, Kakashi,Tsunade,Tobi,Itachi a dokonca aj Orochimara...ale nich je viac Smile
Bleach:Ichigo,Rukia,ByakuYa,Kenpachi,Yachiru,Ulquiorra nebo ako a to píše..
viac to tu rozpisovať nebudem pretože s každého anime mám ráda niekoho iného Smile
tak pokračujeme Very Happy

~Bydliště~

Slovensko, Trnavský kraj, malí zapadákov menom Sekule...ktoré je hneď pri hraniciach z českom a Rakúskom tak sa nečudujte že píšem raz tak a raz inak Very Happy aby som ešte nepripojila záhoráčtinu Very Happy:D:D

~Závislosti~

Tak samozrejme ako každý Otaku som aj ja závislá na Anime a Mange....
Každý deň si musím pustiť aspoň nejaký opening alebo ending<--áno mám jeden mobil kde je plná pamäť iba japonské pesničky aj tie smutné sú dobré na spánok...aspoň si predstavujem že som v tom anime Very Happy no čo povedzte že vy to niekedy nerobíte Very Happy

~Rodina~

Mamka sa volá Katarína,Otec Miroslav...otec s nami nebýva (rodinné problémy) mamka sa chce rozviesť..Jedného brata 22 rokov volá sa Peter (chcete aj fotku? xD ),Psa menom Yaba.
Starenka,sesternica ktorá spí vedľa mňa(čo by som aj ja mala spať už XD ), bohužiaľ starečka nemám,ani prababku...je nás veľa teda z otcovej strany Very Happy .

~Stav~

Už.....tri roky sama Very Happy takže slobodná...aj keď neviem či sa mám brať ako slobodná keď som zvieratko xD this is just joke !Very Happy Forever Alone Smile

~Filmy, seriály~

Filmy: napíšem iba žánre---->akčné, umelecké, inscenácie, drámy, alternatívne, romantické, dokumentárne, sci-fi, historické, muzikály, fantasy, komédie, seriály, záhadné, mysteriózne
ale nikdy! hovorím nikdy Horrore !!! iba ak to je treba ako niečo o zombie a upíroch to hej ale inak nie ako je treba Saw,nezvratný osud a takové iba ak je niekto pri mne Very Happy

Seriály:keďže moc nepozerám telku tak si to pozerám na nete môj naj je Doctor Who(pán času),Merlin,Vampire diaries,The O.C. California,The Secret Circle,Simsonovci,The Walking Dead,Buffy,Osudové Stretnutie....je ich viac hlavne tých romantických... no čo nemám žiadnu romantiku tak ju musím pozerať xD

~Hudba~

Já si počúvne všetko ale najčastejšie kresťanský rock a to je skillet hlavne keď mám zlú náladu.
A potom japonské pesničky....ale tiež chodím po disco takže tam takové nedávajú bohužiaľ Sad

~Cíle~

čo ja viem asi modeling aj keď sa mi to nepodarí,i keď mala som šancu bola som vybraná ale nešla som do toho ... teraz ma to mrzí...ďalší cieľ pomôcť mamke doma,navštíviť japonsko a New York ! Smile Možno sa mi nesplní všetko ale aj malá nádej je nádej Smile a stať sa anime postavičkou xDDD

~Moje záľuby~

Anime a manga to je v top na 1 mieste potom tu je fotografovanie, cestovanie, turistika, práca s PC, PC hry, surfovanie po webe, počúvanie hudby, pozeranie filmov, tancovanie, diskotéky, kúpalisko, party, priatelia, nakupovanie,príroda...


~Závěr~

Držím sa toho čo už dávno viem -->Když ti někdo život ničí,usměj se =) a dej mu tyčí.
Nie srandujem ale je to tiež dobrá rada možno rozbijem pár hláv. Very Happy Ja viem všetci ma tu poznáte ale tak sepísala som to to čo mám najradšej....a jedno info som yaoistka Very Happy môj najlepší kamoš je gay Very Happy takže sa nečudujte ak niečo uvidíte ale zasa na yaoi nepozerám AMV si pozriem mangu tiež ale nepozerám to tak pilne takže asi ani yaoistka nie som Very Happy Na záver musím poďakovať za tie roky už to bude 3 čo som bola na NS som stretla veľa super ľudí ako je Assasin,Hitomi,Shijin,Daisuke,Mayuša,Reina,Daichi,Kazuma a oveľa viac ľudí....ja viem to sem nepatrí ale nemohla som si pomôcť XD ja ich proste zbožňujem aj keď od nich si už píšem iba s Assasinom a Hitomi Sad ale čo už....ako to teraz ukončiť hm.....viete čo ešte sa trocha rozkecám Very Happy alebo nie idem spať inak nevstanem do práce!! Very Happy

P.S=Ja som samotný Satan ! Very Happy Dám sem fotku i keď ma každý videl ak bude nejaká aktuálna vymením ju ^_^

Ja a nie nenosím okuliare,i keď ich mám rada :
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kageko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kageko   Kageko Icon_minitimeŠt marec 28, 2013 10:16 am

To je Anime! A přitom kromě Guilty Crown (+ Naruta a kousku Bleach) jsem žádné z nich neviděla xD Ale konečně někdo, kdo má v seznamu seriálů zařazeného Merlina! Very Happy


Návrat hore Goto down
Kataro Hyuuga
Jōnin
Jōnin
Kataro Hyuuga


Počet príspevkov : 156


Kageko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kageko   Kageko Icon_minitimeŠt marec 28, 2013 10:18 am

Ou, u některých anime se shodujeme, ale některé z tvého seznamu jsem neviděl ani já, ale kdybych měl psát svůj seznam zkouknutých anime tak to bude na několik řádků Very Happy
Návrat hore Goto down
http://newworld.forumczech.com/
Sponsored content





Kageko Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kageko   Kageko Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Kageko
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Deadline :: Informácie :: Zábava a Ostatné :: Spam :: Kdo tu hraje aneb něco o nás-
Prejdi na: