Naruto Deadline
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Kataro Hyuuga

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Kataro Hyuuga
Jōnin
Jōnin
Kataro Hyuuga


Počet príspevkov : 156


Kataro Hyuuga Empty
OdoslaťPredmet: Kataro Hyuuga   Kataro Hyuuga Icon_minitimeSo marec 23, 2013 4:01 pm

~Jméno~

Tomáš ( příjmení snad nemusím zmiňovat Razz )

~Přezdívka~

No tak pro všechny na netu jsem vždy Kataro, ale jinak ve skutečnosti mi nikdo nikdy žádnou přezdívku nedal.

~Věk~

18

~Oblíbené Anime~

No tak je jasné že Fairy Tail, které si získalo můj obdiv už od prvního dílu a dostalo se do mojí TOP 1 i přes anime jako je Naruto, Bleach, One Piece nebo FMA. Mezi další by mohlo být zařazeno Kuroshitsuji, FMA a například i SAO. Je toho strašně moc a byli bychom tu strašně dlouho, takže vás nebudu napínat a přejdeme hned na další položku. Na Naruta bych také nesměl zapomínat, je to vlastně i anime mého mládí a každý na něm určitě vyrůstal. Taktéž i bleach, které změnilo dřív i můj pohled na posmrtný život (Jsem zvláštní, vím to Razz).

~Obľúbená postava~

Natsu Dragneel (Fairy Tail): Velmi energická, zábavná a bojová postava. Nikdy nesklamala a nesklame.

Edward Elric (FMA) : Vždy mě bavily ty jeho záchvaty vzteku, když říkal, že není malej.

Kakashi (Naruto) : Trochu mi připomíná mně samotného a na textovkách se jím inspiruji jako sensei.

Shu (Guilty Crown) : Není to tak dávno co jsem tuhle postavu poznal, ale zalíbil se mi její charakter. Z počátku se bál, ale postupně získával odvahu a bojoval za své přátelé, přebíral jejich břemena.

~Bydliště~

Česká republika v další díře světa známá jako Česká Lípa.

~Závislosti~


Ou, tak závislost mám jasnou. Jsem Otaku takže jsem samozřejmě až moc závislý na anime jak je to jen možné. Další je hraní zajímavých počítačových her a hledání čím dál zajímavých příběhů, které jen tak neskončí. Stále mám plnou hlavu nápadů na napsání příběhu, jediné co mi však stojí cestě je logika a názory ostatních, takže moje příběhy stále zůstávají na bodu mrazu.

~Rodina~

Tak u nás je zatím všechno v pohodě, jen s bráchou je méně řeči od doby co vystudoval střední. Kdysi jsme bývali nerozlučná dvojka a pomáhali si, dneska je to už však jiné. Oba jsme dospělí a musíme se starat už sami o sebe. Jsme taková normální rodinka žijící na okraji města. Moje rodiny zřejmě nikdy nepochopí můj pohled na anime, jediný kdo mi rozumí je brácha, který sleduje anime taky.

~Stav~

Pro svoji blbost a lenost a také můj charakter stále nezadaný. Nikdy schopný učinit první krok Smile

~Filmy, seriály~

Filmy: Pokud jde o normální filmy tak jedině ty, které mají aspoň trochu víc zajímavější příběh s nějakou komplikovanější zápletkou. Avšak mezi mé oblíbené filmy patří Matrix, Terminátor a Postradatelní. No a abych nezapomněl, moc se mi líbí zombie filmy a viděl jsem jich spousty. Hold se mi líbí jak před nima všichni utíkají a postupně je likvidují, kdo z nich přežije a jak to všechno hodlaj vyřešit.

Seriály: Ou tak některé seriály si u mě během let získaly obdiv. Začneme tedy u seriálu ztraceni. Tento seriál mě napínal každým dílem a stále jsem napjatě čekal jak vymysli způsob odjezdu z ostrova. Nikdy jsem však seriál nedodíval, protože jsem nemohl najít 5. sérii a výš.
Další, které mohu zmínit je například Dexter, trochu psycho ale dobré. Nebo Teorie velkého třesku, Jak jsem poznal vaší matku a The Walking dead. Dextra jsem taky nedodíval poslední série, kvůli jiným důvodům a meškal jsem tak díly v televizi a nechtělo se mi to hledat na netu. Jak jsem poznal vaší matku a The Walking dead sleduju pořád a u obou se vždy těším na nový díl. U Matky se těším na to kdo to opravdu je, a u Walking dead zase na každé pokračování s tím, že snad nikdy neskončí. Mám totiž rád filmy se zombie Razz

~Hudba~

Poslouchám vlastně všechno, až na některé šílené vyřvávačky. To je možná tak jediná vyjímka. Nejvíc u mě získal obdiv J-Rock a japonské písničky. Je to zřejmě kvůli tomu, že se mi líbí rytmus i text písniček. Jinak mezi normální žánry hudby patří rock.

~Cíle~

Já vlastně dá se říct žádný cíl nikdy neměl, žil jsem si svůj prostý život ve svém vlastním světě. Každý se rodí za nějakým účelem, mě ho však jaksi jako vždy nikdo neřekl. Proto žiju ze dne na den a snažím se nepřekážet. Když se podívám na současnou situaci ve světě a co se denodenně řeší tak ani nvm jestli má cenu vůbec přemýšlet u něčem čeho bych chtěl dosáhnout. Cílu dosáhnou jen ti s větším odhodláním a v nynějším světě i s největším množství peněz.

~Závěr~

No tak jste se tedy o mně něco dozvěděli, někteří dokonce vědí i věci, které jsem zde nenapsal, ale to je vlastně jedno. Nejsem moc fotogenický takže fotku nepřidám Razz Moji fotku maj v držení jen ti, kterým mohu naprosto věřit. Snad jsem vás moc nenudil a pokud vám přijdu zvláštní, tak vlastně ani nevím co bych vám na to mohl povědět. Tento krátký článek o mé osobě nyní ukončuji a pokud to bude nezbytné vyslechnu si vaše připomíňky. Smile
Návrat hore Goto down
http://newworld.forumczech.com/
Ibuki Sotoha
Chuunin
Chuunin
Ibuki Sotoha


Počet príspevkov : 16


Kataro Hyuuga Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kataro Hyuuga   Kataro Hyuuga Icon_minitimeSo marec 23, 2013 5:09 pm

Hezké Smile pokud vím, tak jsi na chatu zmínil, že Ti ve škole říkají Emil Very Happy
Návrat hore Goto down
Kataro Hyuuga
Jōnin
Jōnin
Kataro Hyuuga


Počet príspevkov : 156


Kataro Hyuuga Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kataro Hyuuga   Kataro Hyuuga Icon_minitimeSo marec 23, 2013 5:12 pm

Ááá, tohle jméno vymyslel jeden můj spolužák. Je dost trhlej a furt si ze mě dělá srandu, ale není to přezdívka. Jen jejich způsob zábavy, který se bohužel na škole nějak chytl a jen pár lidí mi říká skutečným jménem ve škole Very Happy
Návrat hore Goto down
http://newworld.forumczech.com/
Admin

Admin


Pohlavie postavy : Muž
Vesnica : Konohagakure
Počet príspevkov : 721


Kataro Hyuuga Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kataro Hyuuga   Kataro Hyuuga Icon_minitimeSo marec 23, 2013 6:09 pm

Supr, no ... bodaj by som ja mal taký bezstarostný svet ....
Návrat hore Goto down
http://deadline.narutorpg.org
Mayu
Chuunin
Chuunin
Mayu


Počet príspevkov : 258


Kataro Hyuuga Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kataro Hyuuga   Kataro Hyuuga Icon_minitimeNe marec 24, 2013 8:02 am

Jdu ti tu napsat! Very Happy Very Happy
Spoiler:
Táážke, k oblíbeným postavám... KAKASHI JE NEJ! Very Happy Ale Ed taky není špatný Very Happy GC jšem viděla ale jen takové útržky proto nemám moc veliký názor na Shu-a. Ale jinak tě chválím sensei! Very Happy
Hudba, šílené vyřvávačky? Myslíš... metal? Very Happy Kso, škoda xDDD


Mám v držení tvojí fotku! Very Happy a teď právě se cítím ... polichocená xDDD Btw, hezky napsané! Very Happy
Návrat hore Goto down
Kataro Hyuuga
Jōnin
Jōnin
Kataro Hyuuga


Počet príspevkov : 156


Kataro Hyuuga Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kataro Hyuuga   Kataro Hyuuga Icon_minitimeNe marec 24, 2013 8:08 am

Arigato gozaimasu Smile S velkou nákloností k metalu se narodil můj o 4,5 roku starší bratr, kterej to zdědil po tátovi. Já mám od všeho něco, ale myslimže i ten metal se tam někde najde. Záleží na rytmu hudby, to je pro mě podstatné.
Návrat hore Goto down
http://newworld.forumczech.com/
Anonymný
Anonymný




Kataro Hyuuga Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kataro Hyuuga   Kataro Hyuuga Icon_minitimeUt marec 26, 2013 12:31 pm

A co já? xD Sestřičku do rodiny nezařadíš, tse! Very Happy
Návrat hore Goto down
Kataro Hyuuga
Jōnin
Jōnin
Kataro Hyuuga


Počet príspevkov : 156


Kataro Hyuuga Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kataro Hyuuga   Kataro Hyuuga Icon_minitimeUt marec 26, 2013 1:09 pm

One-chan. Pokračování příště Smile taky jsi mě tam nezahrnula u sebe pokud vím Razz
Návrat hore Goto down
http://newworld.forumczech.com/
Anonymný
Anonymný




Kataro Hyuuga Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kataro Hyuuga   Kataro Hyuuga Icon_minitimeUt marec 26, 2013 10:47 pm

FAIRY TAIL A SWORD ART ONLINE VLÁDNU ! Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kataro Hyuuga Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kataro Hyuuga   Kataro Hyuuga Icon_minitimeŠt marec 28, 2013 10:10 am

Tse! Budiž, dopíšu si tě tam... nějak xD
Návrat hore Goto down
Kataro Hyuuga
Jōnin
Jōnin
Kataro Hyuuga


Počet príspevkov : 156


Kataro Hyuuga Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kataro Hyuuga   Kataro Hyuuga Icon_minitimeŠt marec 28, 2013 10:17 am

Hai Smile Pak se později podívám, teď zrovna nemám čas kvůli psaní povídek na přání Smile
Návrat hore Goto down
http://newworld.forumczech.com/
Sponsored content





Kataro Hyuuga Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kataro Hyuuga   Kataro Hyuuga Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Kataro Hyuuga
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kataro x Mayu story
» Antra Hyuuga

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Deadline :: Informácie :: Zábava a Ostatné :: Spam :: Kdo tu hraje aneb něco o nás-
Prejdi na: