Naruto Deadline
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Ryuuji Akatsuchi

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Ryuuji Akatsuchi
Chuunin
Chuunin
Ryuuji Akatsuchi


Počet príspevkov : 165


Ryuuji Akatsuchi  Empty
OdoslaťPredmet: Ryuuji Akatsuchi    Ryuuji Akatsuchi  Icon_minitimeŠt marec 21, 2013 11:39 am

Meno:
Paul Adrian Zima
Prezývka:
Zizi, Muscles Glasses (tou druhou mi hovorí len jeden kamoš Very Happy)
Niekedy som ich mal viac ale ostatné všetky upadli a táto mi ostala vlastne mi tak skoro všetci hovoria xD

Vek:
17 - o 7 mesiacov a pár dní 18 xD (Už aby to bolo)
Znamenie - Škorpión Razz
Malý dodatok xD textové hry hrám od mojích 13tich rokov.

Rodina a škola :
Mám mamu otca a jednu mlašiu sestru xD a bratranca Very Happy
( s tými žijem Very Happy v dvoch domoch xDDD Jeden rodičovský a druhý "detsky" Ja sestra a bratranec Very Happy ale je to dobré aj tak je tam viac súkromia ako tam mať rodičou Very Happy xD)
Inak som nezadaný bezdetný školou povinný študen Very Happy btw. chodím na súkromú strednú odbornú školu - oblasť informatika.

Anime :
Ták tu by sme asi boli do večera ak by som mal vypisovať čo všetko som videl lebo je toho už okolo cez 130 xD rôznych druhou anime xD Ale pár takých čo sa mi najviac páčili :
Toradora! Durara!! Naruto, Trigun, Helsing,Chrno Crusader,Soul Eater, Inuyasha a veľa ďalších xD

Popravde obľúbené postavy .... skoro každý hlavný hrdina xD (nenávidím záporákov a preto za "zlú" postavu ani neviem vlastne nedokážem hrať Very Happy)

Filmy :
Popravde na filmy sa veľmi často nepozerám ale najradšej sa pozerám na nejaký horror či komédiu. V týchto filmoch nikdy nevie človek ako to skončí nie ako u akčných filmoch kde je vždy "happy end" xD takže to je nuda.
No ale ako raz povedal kamoš tiež viem ako skončí život no predsa ho žijem Very Happy takže to znamená xD že popravde aj nejaký akčňák si pozriem tiež Very Happy

Seriály :
Dr. House, Bones, How met your mother, Two and a half men, Star Gate (Len staré základné diele xD)
Hudba:
Počúvam takmer všetko ale hlavne rock, metal a techno.
Techno kvôli tomu ak je párty tak zvyčajne púšťam s ešte jedným kamošom nejaké dancové pesničky na ktoré sa dá dobre valiť Very Happy.

Koníčky :
Kvôli terajšiemu zraneniu môjho ľavého ramena 2 mesiace xD nemôžem robiť skoro nič s toho čo sem napíšem.
Tak jednoznačne môj hlavný koníček je posilovňa do ktorej chodím veľmi rád si vyvetrať hlavu a poriadne sa zničiť xD.
Po tom ako sa vytdraviem a dokončím autoškolu som mal v pláne pokračovať v učení sa Aikida len akosi som nestíhal Very Happy
Začal som sa učiť hrať na gitare ale keďže som sa na nej učil len tak mesiac tak veľa na nej neviem ale budem v tom učení pokračovať.
Moja slabosť a vlastne aj koníček sú mačky. Mám doma dve xD a nedám na ne dopustiť.
Jeden tiež s hlavných koníčkov je skoro každodenné chodenie von s mojou partou sú to proste úžasný ľudia s ktorými sa vždy dá dobre zabaviť Very Happy.
Športy ... ani jeden nehrám profesionálne ale zahrám si takmer každý šport okrem hokeja ktorí nenávidím xD (ale iba hrať ho nemám rád) kvôli nemu som vlastne skončil zle.
Ešte asi aj vytváranie vlastných gifou je to asi jediná vec ktorá viem hoc kvalita niekedy nieje najlepšie vždy si spravím gif ktorý potrebujem Very Happy
A z hier hrám asi len jednu hru a to league of legends xD ktorá ma baví a určite ešte dlho bude hrám ju okolo 2rokov xD.
No a ešte aby som nezabudol xD mám rád párty kde môžem byť sem tam DJ Very Happy hoc si nevytváram vlastne piesne poznám veľa dobrých piesní čo sa dajú púšťať a k tomu môj bratranec robil DJ-a v Prahe na diskotékach takže núdza o songy nieje nikdy Very Happy.



Ps. Dúfam že som nikoho kto to vôbec čítal príliž neunudil Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Ryuuji Akatsuchi  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ryuuji Akatsuchi    Ryuuji Akatsuchi  Icon_minitimeUt marec 26, 2013 12:35 pm

Prý bezdětný! Very Happy To jsem v představení opravdu nečekala, dobré.
Jinak mě nic nemohlo překvapit, snad až na druhou přezdívku, kterou jsem od tebe nikdy neslyšela a absolutně jí nerozumím (xD).
Návrat hore Goto down
Krahulec
Samuraj
Samuraj
Krahulec


Počet príspevkov : 43


Ryuuji Akatsuchi  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ryuuji Akatsuchi    Ryuuji Akatsuchi  Icon_minitimeUt marec 26, 2013 12:44 pm

len ti chcem povedať, keď už sa tak nudím, že sme si kurde podobný Very Happy
Znamenie, vek, naš súčastný stav bezdetný, jediný rozdiel je že ja pokladám hrdinov a záporákov, za to isté, záleží len od uhla pohladu Very Happy, takže hrajem furt na neutrál...
K seriálom ti radím pozrieť si Jmenuji se Earl, The Big Bang Theory, a ak máš rád filmy, u ktorých spadneš zo stoličky, pretože vždy spravia opak toho čo očakávaš, tak radím Game of thrones (hra o trony) Wink
Moja skutočná srdcovka... inak vše paule Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Ryuuji Akatsuchi  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ryuuji Akatsuchi    Ryuuji Akatsuchi  Icon_minitimeUt marec 26, 2013 10:55 pm

neodpustím si nekomentovať aj teba Very Happy zabudol si tam dodať že rád chodíš neskoro !! Very Happy
Návrat hore Goto down
Ryuuji Akatsuchi
Chuunin
Chuunin
Ryuuji Akatsuchi


Počet príspevkov : 165


Ryuuji Akatsuchi  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ryuuji Akatsuchi    Ryuuji Akatsuchi  Icon_minitimeSt marec 27, 2013 2:25 pm

K prezývke som prišiel na jednej párty kde som si od kamaráta xD požičial slnečné okuliare xD a že som sa s nimi podobal na týpka ktorý sa tak volá Very Happy Hneď v ten deň som si objednal aj ja sám xD jedny také okuliare Very Happy
Nó xD a tak je pravda že pár záporákov sa mi aj páčilo charakterovo ale Very Happy ja som radšej za to dobro xD.
Nó a k Big ben .... niečo málo som videl na Youtube a nevyzeralo to zlé xD Very Happy
Inak ďakujem za tip k filmu aspoň mám čo pozrieť xD ak mi konečne sa sprovozní net Very Happy
Inak ja chodím načas zvyčajne ! xD Ale niekedy sa mi proste prídu do cesty neočakávané xD veci či situácie kvôli ktorím meškám ! Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ryuuji Akatsuchi  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ryuuji Akatsuchi    Ryuuji Akatsuchi  Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Ryuuji Akatsuchi
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Deadline :: Informácie :: Zábava a Ostatné :: Spam :: Kdo tu hraje aneb něco o nás-
Prejdi na: