Naruto Deadline
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Yaraki -_-

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Akasuna no Yaraki
Jōnin
Jōnin
Akasuna no Yaraki


Počet príspevkov : 123


Yaraki -_-  Empty
OdoslaťPredmet: Yaraki -_-    Yaraki -_-  Icon_minitimePo marec 18, 2013 3:06 pm

Já se omlouvám za smajlíky ale já si nemůžu pomoct xD...zase -_-" a zase! Stačí... (xD)

Jméno:
Dennie
Přezdívky:
LCG -__-" bohužel... Saso, Žužu, Milli
Věk:
13.června mi bude 17 :3
Oblíbené anime:
Elfen Lied, Black Lagoon, Mirai Nikki, One Piece, Shiki...a dál a dál Very Happy
Oblíbená postava:
Luffy a Zoro z One piece, Revy z Black Lagoon (Pro mě prostě jedna z nejlepších postav :3)
Bydliště:
Prahá
Škola:
Studuji druhý ročník na OA Kubelíkova -_-" nudá...
Závislosti / Koníčky:
Hry...hry..hry! Very Happy Playstation, Nii, Xbox...to je moje Very Happy Tekken mě nikdy neomrzí. A až dostanu k narozkám lepší comp asi už mě nikdo nikdy neuvidí xD.
Hrála jsem 4 roky závodně volejbal a když je příležitost tak si s radostí zahraju :3
Další mojí mega závislostí na kterou doplácím jsou barvy a vlasy xD měla jsem snad všechny barvy Very Happy...modrou, fialovou, oranžovou, žlutou, černou, červenou, hnědou, zelenou i bílou xD a ano měla jsem obarvené všechny vlasy ne třeba jen pramínek.
A Scabík mě nakazil žjújováním xD (a je to tu! Very Happy )
Rodina:
Tak tady to bude na dlouho...pozor xD Mám mamku a nevlastního otce -_-" od něj mám nevlastního bratra kterého bych nejraději pověsila z balkonu ale nemůžu protože je starší a přepere mě xD.
Pak mám svého taťku :3 a od něj mám bráchu a ségru...ty mučit můžu protože jsou hodně mladší >Very Happy muhahah
A nakonec mám zakrslého králíčka který mě rád budí o víkendu v 5 ráno... Evil or Very Mad
Jo a prarodiče..a stryčky a tetičky a já nevím co všechno...no Vánoce se prodraží vždy xD
Stav:
Beztíže xDD takže volná ^^
Los Hudbos:
Poslouchám téměř všechno, vadí mi jen pár žánrů a nebo zpěváků xD jestli je tu někde fanoušek JB a 1D tak se omlouvám ale nemám je ráda Very Happy
Dál dechovky xD když jsem na chatě a musím s dědou na zábavu...pff hrůza. Ale když se člověk předtím napije...ehm...vody. xD Tak si i ty dechovky rád zazpívá Very Happy

Fotku ode mě....nečekejte xD Nerada bych měla na svědomí další lidi bez očí, už takhle jich běhá po světě díky mě dost xD.


Naposledy upravil Akasuna no Yaraki dňa Po marec 18, 2013 3:28 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Namikaze Raiken
Jōnin
Jōnin
Namikaze Raiken


Počet príspevkov : 129


Yaraki -_-  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yaraki -_-    Yaraki -_-  Icon_minitimePo marec 18, 2013 3:16 pm

Hm, pěkné, pěkné... xD
Za fotky som ťa ja už vynachválil dosť, takže... xD
No nič, ostáva mi povedať len: Žjúú! O.o xD
Návrat hore Goto down
Akasuna no Yaraki
Jōnin
Jōnin
Akasuna no Yaraki


Počet príspevkov : 123


Yaraki -_-  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yaraki -_-    Yaraki -_-  Icon_minitimePo marec 18, 2013 3:23 pm

Žjúúú xD ano zapomněla jsem tam napsat že jsi mě nakazil žjújováním xD!
Návrat hore Goto down
Namikaze Raiken
Jōnin
Jōnin
Namikaze Raiken


Počet príspevkov : 129


Yaraki -_-  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yaraki -_-    Yaraki -_-  Icon_minitimePo marec 18, 2013 3:25 pm

Mimochodom, k farbám vlasov...aktuálna (ak si ju ešte nezmenila xD) ti sekne najviac ^^
Heh, tak šup-šup! Doplň to tam! xD
Návrat hore Goto down
Akasuna no Yaraki
Jōnin
Jōnin
Akasuna no Yaraki


Počet príspevkov : 123


Yaraki -_-  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yaraki -_-    Yaraki -_-  Icon_minitimePo marec 18, 2013 3:28 pm

Je to tám Very Happy
Jop to mi říká každý Very Happy ale mě se po té modré stýská T_T
Návrat hore Goto down
Namikaze Raiken
Jōnin
Jōnin
Namikaze Raiken


Počet príspevkov : 129


Yaraki -_-  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yaraki -_-    Yaraki -_-  Icon_minitimePo marec 18, 2013 3:35 pm

Oh, aké výrazné! xD
Nechaj si tú čo máš! Vyzerá to čupr-hypr-supr- dobre xDD
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Yaraki -_-  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yaraki -_-    Yaraki -_-  Icon_minitimeUt marec 19, 2013 7:45 am

Stav beztíže, to se ti povedlo Very Happy
Pěkné představení, za mě plusko.
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Pohlavie postavy : Muž
Vesnica : Konohagakure
Počet príspevkov : 721


Yaraki -_-  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yaraki -_-    Yaraki -_-  Icon_minitimeŠt marec 21, 2013 11:55 am

Ludovky sú fajn... keď si dáš tej vody, to máš pravdu... ale spievať tak to učite nie... to už radšej zadupať do rytmu Very Happy
Inak by som ťa chcel poučuť spievať pod vyplyvom opojného moku Very Happy Neviem si to vôbec predstaviť XD
Návrat hore Goto down
http://deadline.narutorpg.org
Sponsored content





Yaraki -_-  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Yaraki -_-    Yaraki -_-  Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Yaraki -_-
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Deadline :: Informácie :: Zábava a Ostatné :: Spam :: Kdo tu hraje aneb něco o nás-
Prejdi na: