Naruto Deadline
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Rei Hikaro

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Rei Hikaro
ANBU
ANBU
Rei Hikaro


Počet príspevkov : 77


Rei Hikaro Empty
OdoslaťPredmet: Rei Hikaro   Rei Hikaro Icon_minitimeNe marec 17, 2013 5:07 pm

Meno
Slavomír .. no a priezvisko vám netreba Razz
Prezývky
Je ich zopár xD Ako Rytmus( Nikdy som ho nepočúval ani ho nepočúvam. To si vymysleli ľudia kvôli mojím hodinkám xD ) Ďáálej Shifu ( Nechápem prečo Shifu, ale proste je to tak) nom ešte v poslednej dobe Pribináčik ( To len preto, že sa to rýmuje so zdrobneninou môjho priezviska a potom mi to stále niekto opakuje aby ma nasr*l/la ) xD Nom dúfam že to je všetko. Tie vulgárne nemusím uvádzať Very Happy Very Happy
Vek
15 a pár mesiacov Very Happy
Anime
Fairy tail a Naruto iste že xD Keď som bol menší tak šmolkovia a pokemon Very Happy na tom už teraz nefičím Very Happy Very Happy
Tak čo mám rád?
Filmy: Dobrodružné, akčné, horory a všetko možné čo vás napadne Very Happy okrem tých starých čiernobiely slovenských Tie ja neznášam .. tie sa čumí môj otec a keď sa chcem ísť pozreť na TV a hento tam hrá .. tak ma nervy xD a dosť veľké Very Happy Som trooooška náladový Very Happy
Serialy: Dva a pol chlapa, Anger Managment, CSI Miami, Supernatural a je ich kopu ..
Jedlo: To čo je dobré urobené Very Happy
Farba: Modrá, čierna, biela
Hudba: Všetko , no rap moc nepočúvam a ľudovky tiež nie Very Happy ale sem tam príde aj nálada na ľudovky alebo rap Very Happy :DDDD
Ostatné: Jasné že mám rád ........ seba Very Happy Momentálne som nezadaný tak mám rád seba Very Happy
Fotku vám nedám Razz
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rei Hikaro Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rei Hikaro   Rei Hikaro Icon_minitimeNe marec 17, 2013 6:25 pm

Supernatural, brrr... Ale moc jsi nám toho o sobě neřekl.
Fotka vážně zůstává nepřístupná? Sad
Návrat hore Goto down
Rei Hikaro
ANBU
ANBU
Rei Hikaro


Počet príspevkov : 77


Rei Hikaro Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rei Hikaro   Rei Hikaro Icon_minitimeNe marec 17, 2013 7:27 pm

Možno doplním, ale v poslednej dobe nemám žiadnu aktuálnu foto Very Happy
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Pohlavie postavy : Muž
Vesnica : Konohagakure
Počet príspevkov : 721


Rei Hikaro Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rei Hikaro   Rei Hikaro Icon_minitimeŠt marec 21, 2013 10:13 am

Najviac som sa zasmial asi na tom, že šmolkovia sú anime Very Happy to ma fakt dostalo...
A čo sa týka čierno-bielych filmov, tak sa asi nezhodneme... tie suché čierno-biele komédie sú naozaj fasa... ak by som mohol odporučiť, tak si pozri film Čierny Peter. Je to jeden z filmov, po ktorých som zmenil názor na čierno-biele filmy.
Návrat hore Goto down
http://deadline.narutorpg.org
Rei Hikaro
ANBU
ANBU
Rei Hikaro


Počet príspevkov : 77


Rei Hikaro Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rei Hikaro   Rei Hikaro Icon_minitimeŠt marec 21, 2013 1:22 pm

Tak ja neviem čo sú šmolkovia Very Happy proste to je kreslené Very Happy Very Happy Very Happy .. Nom čiernobiele komédie tie sa dajú, ale také čiernobiele slovenské filmy, myslím tie ktoré nie sú komédie Very Happy Nom to sa nedá vysvetliť Very Happy Proste tam je nudný dej a tak Very Happy ... Pre mňa to je hrozná nuda Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Rei Hikaro Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rei Hikaro   Rei Hikaro Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Rei Hikaro
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Deadline :: Informácie :: Zábava a Ostatné :: Spam :: Kdo tu hraje aneb něco o nás-
Prejdi na: