Naruto Deadline
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Gekkou Fuen

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Gekkou Fuen
Jōnin
Jōnin
Gekkou Fuen


Počet príspevkov : 162


Gekkou Fuen Empty
OdoslaťPredmet: Gekkou Fuen   Gekkou Fuen Icon_minitimeSo marec 16, 2013 12:32 am

~Meno~
Peťo Razz Priezvisko neni nutné xD

~Prezývky~
No, kde začať... Pre tých, s ktorými hrávam, alebo ľudí zo skypu, som Scab xD Ale volajú ma občas aj P.T. (výslovnosť: Pí-tí), Ježíííš xDDD, Pedro, Pepatres xD, a to je za poslednú dobu asi vše xD

~Vek~
Heh, nedávno 16 Razz

~Obľúbené Anime~
Hm, tak ako inak Naruto, že? xD Potom...Bleach (aneb. Blechy po mojom xD), a čo také ešte... no, veľa toho nieje, že? xD

~Obľúbená postava~
Naruto: Pfú, veľa-veľa-veľááá xD Tak ale napríklad: Kakashi, Pein, Minato, Jiraiya, Itachi, Deidara, Tobí, 2. Mizukage... a proste mnoho ďalších xD
Bleach: No, tak... Kenpachi... hm, nespomeniem si na ostatné mená xDD

~Bydlisko~
Slovensko, okres Nitra, najbližšie mesto Topoľčany, dedina/zapadákov Mýtna Nová Ves Razz Môžte hľadať v Googli xD

~Závislosti~
Ajajáj, veľa-veľa-veľááá xD Tak, hry (LoLko, Dota 2, všetky horúce novinky xD), fórka ^^, hokéj xD, a občas si niečo načarbem na papier...v inom zmysle - kreslenie xD...

~Rodina~
Normálka, mama, otec (zložitý stav), brat z maminej strany, sestra z otcovej strany, babka, 2x pes xD, 1x mačka, a krstný strýko!!! ^^

~Stav~
Za-...voľnýý xD T-T

~Filmy, seriály~
Filmy: Hm...toho je príliš veľa xD najmä LOTR no xD... Žánre sú to ale najmä horory, komédie, akčné, Sci-fi, katastrofické...
Seriály: Ou jéé! Poďme nato! xD : Dva a pol chlapa, Dr. House, ALF, Fraiser, Profesionáli, Simpsonovci, Kriminálne (CSI, Kosti a podobne xD)... proste veľa tiež xD

~Hudba~
Takto, ako všade hovorím...vypočujem si všeličo, a SKORO nič mi nevadí xD Najmä ale teda obľubujem Linkin Park, Skrillex, a také xD

~Záver~
Hm...na záver býva fotka čo?...Tú odo mňa nečakajte xD Razz

~~~~~~End~~~~~~

Gekkou Fuen Tumblr_lypalrziUP1qma8h6
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Gekkou Fuen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gekkou Fuen   Gekkou Fuen Icon_minitimeSo marec 16, 2013 12:16 pm

Fotka ještě nikoho nezabila!
Jinak koukám, že máš rád samé extra silné postavy. A ten věk... ale už jen dva dny a bude psát stejné číslo jako ty Very Happy

Plusko do reputace za pěkně zpracované představení.
Návrat hore Goto down
Gekkou Fuen
Jōnin
Jōnin
Gekkou Fuen


Počet príspevkov : 162


Gekkou Fuen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gekkou Fuen   Gekkou Fuen Icon_minitimeSo marec 16, 2013 12:21 pm

Ver mi, táto by zabila xD
No, mne ani tak nejde o silu, skôr o správanie a ták ^^ Ale tak aj tie schopnosti sa berú, no xD
Hmm, tak o dva dni budem gratulovať! xD
Arigatooo xD
Návrat hore Goto down
Nao Senju
Genin
Genin
Nao Senju


Počet príspevkov : 25


Gekkou Fuen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gekkou Fuen   Gekkou Fuen Icon_minitimeNe marec 17, 2013 1:30 pm

A tiež máš iné prezývky že Jijin xDD Razz

P.S: Fotku jeho skrytú mám, kto by ju chcel, nech mi napíše PM, ja mu rád predám za výhodnú cenu! xD
Návrat hore Goto down
Gekkou Fuen
Jōnin
Jōnin
Gekkou Fuen


Počet príspevkov : 162


Gekkou Fuen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gekkou Fuen   Gekkou Fuen Icon_minitimeNe marec 17, 2013 1:34 pm

Isteže, ale tú používaš len ty xD Razz
Opováž sa! xDD Ťa ukrižujem! xDD
Návrat hore Goto down
Nao Senju
Genin
Genin
Nao Senju


Počet príspevkov : 25


Gekkou Fuen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gekkou Fuen   Gekkou Fuen Icon_minitimeNe marec 17, 2013 1:43 pm

Ale ja myslím aj o tých nadávkach xDD

Ale no ták, prestaň používať slová ktoré nadväzujú na Boha, ešte začneš horieť xDD
Návrat hore Goto down
Gekkou Fuen
Jōnin
Jōnin
Gekkou Fuen


Počet príspevkov : 162


Gekkou Fuen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gekkou Fuen   Gekkou Fuen Icon_minitimeNe marec 17, 2013 1:45 pm

...To tiež používaš len ty! xD Teda...dúfam O.o xD
Toho sa nebojím xD Mám to predurčené xD
Návrat hore Goto down
Nao Senju
Genin
Genin
Nao Senju


Počet príspevkov : 25


Gekkou Fuen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gekkou Fuen   Gekkou Fuen Icon_minitimeNe marec 17, 2013 1:48 pm

... ~Zatváril sa celkom nevinne~ Áno, áno, používam ich naozaj len ja ^^ xDDDD
Horieť v pekle? Myslím že by sme mali prestať s tým antikristovským humorom už, lebo nám za~rezervujú tie miesta v pekle naozaj xDD
Návrat hore Goto down
Gekkou Fuen
Jōnin
Jōnin
Gekkou Fuen


Počet príspevkov : 162


Gekkou Fuen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gekkou Fuen   Gekkou Fuen Icon_minitimeNe marec 17, 2013 1:52 pm

...Bastardi! xDDD
Pf, ja už to tam rezervované mám, už len teba tam musím dostať xDD
Návrat hore Goto down
Yoo Shin
Jōnin
Jōnin
Yoo Shin


Počet príspevkov : 115


Gekkou Fuen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gekkou Fuen   Gekkou Fuen Icon_minitimeNe marec 17, 2013 1:58 pm

hmmh kdo že chce jeho fotku? Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Gekkou Fuen
Jōnin
Jōnin
Gekkou Fuen


Počet príspevkov : 162


Gekkou Fuen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gekkou Fuen   Gekkou Fuen Icon_minitimeNe marec 17, 2013 2:01 pm

Tshááh, ďalší Sad Nikomu nič!!! xDD
Návrat hore Goto down
Nao Senju
Genin
Genin
Nao Senju


Počet príspevkov : 25


Gekkou Fuen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gekkou Fuen   Gekkou Fuen Icon_minitimeNe marec 17, 2013 2:04 pm

Ale ja ju rád sem postném.. Takže, ak sa nazberajú aspoň traja ľudia, a dajú mi každý po 10 € tak ju dám xDD
Návrat hore Goto down
Gekkou Fuen
Jōnin
Jōnin
Gekkou Fuen


Počet príspevkov : 162


Gekkou Fuen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gekkou Fuen   Gekkou Fuen Icon_minitimeNe marec 17, 2013 2:17 pm

Zlí ľudia ste vy... xD Takto Tsuchiho trápiť! xD
Návrat hore Goto down
Yoo Shin
Jōnin
Jōnin
Yoo Shin


Počet príspevkov : 115


Gekkou Fuen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gekkou Fuen   Gekkou Fuen Icon_minitimeNe marec 17, 2013 3:04 pm

Mě stačí lízátko Very Happy
Návrat hore Goto down
Gekkou Fuen
Jōnin
Jōnin
Gekkou Fuen


Počet príspevkov : 162


Gekkou Fuen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gekkou Fuen   Gekkou Fuen Icon_minitimeNe marec 17, 2013 4:12 pm

To ti dám aj ja, ale za cenu, že fotku neukážeš Very Happy
Návrat hore Goto down
Akasuna no Yaraki
Jōnin
Jōnin
Akasuna no Yaraki


Počet príspevkov : 123


Gekkou Fuen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gekkou Fuen   Gekkou Fuen Icon_minitimeNe marec 17, 2013 4:14 pm

Tak to mi dáš tři Very Happy
Návrat hore Goto down
Gekkou Fuen
Jōnin
Jōnin
Gekkou Fuen


Počet príspevkov : 162


Gekkou Fuen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gekkou Fuen   Gekkou Fuen Icon_minitimeNe marec 17, 2013 4:17 pm

V pohode, aj desať keď chceš xDD
Návrat hore Goto down
Akasuna no Yaraki
Jōnin
Jōnin
Akasuna no Yaraki


Počet príspevkov : 123


Gekkou Fuen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gekkou Fuen   Gekkou Fuen Icon_minitimeNe marec 17, 2013 4:47 pm

Jooo? Very Happy tak fájn...
(Kdyby jí někdo chtěl stejně napište xD ale neříkejte mu to)
^^
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Gekkou Fuen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Gekkou Fuen   Gekkou Fuen Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Gekkou Fuen
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Deadline :: Informácie :: Zábava a Ostatné :: Spam :: Kdo tu hraje aneb něco o nás-
Prejdi na: