Naruto Deadline
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Admin

Goto down 
AutorSpráva
Admin

Admin


Pohlavie postavy : Muž
Vesnica : Konohagakure
Počet príspevkov : 721


Admin Empty
OdoslaťPredmet: Admin   Admin Icon_minitimeNe marec 03, 2013 8:54 am

No tak, hej aj keď viem, že to polovicu z vás, no dobre tak všetkých nezaujíma, tak by sa patrilo, a ja som sa rozhodol konečne tu o mňe niečo napísať.

Meno: Pavol Múdry
Bydlisko: Trenčiansky kraj?
Vek: 18, aj keď vôbec nechcem
Rodina: Normálka, mám 1 brata, jedného nevlastného brata z maminej strany a jednu nevlastnú sestru z otcovej strany Very Happy. Rodičia sú taký aký sú, a aj keď mi lezú niekedy na nervy mám ich rád.

Škola:
Stredná umelecká škola- no prímačky neboli nič moc, a sám neviem akým zázrakom ma zobrali, ale no som tam. Môj odbor sa zameriava na Animovanú tvorbu a má (nečakane) aj príznačný názov. Odborné predmety sú v poho, ale inak ak by neboli spolužiaci asi v škole zomriem od nudy.

Moje hobby:
Tak no väčšinu času trávim mojim naj hobby (teda do nedávna bol, ale ako si to omrzieva) je spoločenský tanec (mohli by vám pomôcť slová ako waltz, jive, samba, tango, valčík... je ich proste dosť) Mojím koníčkom je taktiež tanec ako taký, či už hip- hop, scénický tanec alebo ľudovky (na tých sa len väčšinou zabavím na dedinských zábavách)
Mojím ďalším koničkom je asi počítač a veci s ním spoločné. Hry ma najviac bavia RPG, no stratégie alebo nejaké simulácie si občas tiež zahrám. ďalej ma byví samozrejme grafika a designe, ale aj natáčanie a písanie scenárov.

Čo mám rád:
Čo mám rád... Ľudí. Je mi jedno aký sú, viem sa zabaviť s každým, a aj keď väčšinu času strávim za počítačom, Neodolám zábave a spoločnosti.

Moje obľúbené filmy a seriály sú asi fantasy, no pozriem si rád aj nejakú komédiu alebo niečo iné. Možno to príde divné, ale Naruto už medzi nich nepatrí. Anime nepozerám, už vôbec a mangu prečítam z povinosti. Čo je však divné je že svet ako Naruto , ma fascniuje, preto ho už neberiem ako nejaký film, ale svet, ktorý sa mi páči. Preto hrám RPG pochopiteľne, je pekné, keď môžem dovoliť fantázii, prežiť iný život a som rád za to že práve v svete Naruto.

Čo nemám rád:
Ľudí, ktorý si myslia, že sú niečo viac než ostatný, nemyslím rasizmus, ale skôr egoizmu, narcizmus a veci im podobné. No. Ich spoločnosti sa vyhýbam, ale keď zase ničo chcú nemám problém im odpovedať.
Moje neobľúbené filmy sú horory. Nechápem tých ľudí čo to môžu pozerať. Je to totálna blbosť. Ako sa tam niekto zabíja, len tak. Vôbec to nemá zmysel ani nijaký význam. Tak načo to pozerať.

Aký som:
No priateľský. Keď sa proste s niekim kamarátim tak už poriadne. Dokonca niekedy až doliezam a som otravný. To je natom to najhrošie. Keď si to ja sám väčšinou uvedomím, už je neskoro a všetko skazím. Všetci mi hovoria, že som proste decko, ale mne to vyhovuje. Byť dieťatom, je predsa tak úžasné. Bez starostí, a myslíte si, že všetko je také ľahké. Robím si čo chcem, a čo uznám aj neuznám za vhodné. Proste vyhodiť spolužiaka von oknom (bez ujmi na zdravý samozrejme) nepríde nikomu normálne. Chcem sa vždy do všetkého zapojiť. Potom sa to nakopí a nič nestíham. A ktomu ešte si nehávam všetko na poslednú chvíľu, čiže o to horišie.

Plány do budúcna:
No samozrjme, chcem zostať pri Naruto RPG, to je jasné. Neivem, do kedy mi to síce vydrží ale dúfam, že navždy. Vypadnúť zo Slovenska... najlepšie do Anglicka... plánujem si tam spraviť výšku a potom prísť asi späť ako najväčší pán Very Happy Viac toho do plánov nemám.
Návrat hore Goto down
http://deadline.narutorpg.org
Anonymný
Anonymný




Admin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Admin   Admin Icon_minitimePo marec 04, 2013 2:24 pm

Závidím ti sourozence!
Jinak jsem netušila, že máš rád tanec a je to zajímavá informace. Co tancuješ nejraději? Taky nesnáším horory a taky dělám věci většinou na poslední chvíli! Když chceš jít do Anglie, tak asi máš rád Angličtinu, že? V tom se naopak neshodneme, Angličtina je jedna z mých nočních můr (xD). Není nad poetickou Ruštinu nebo latinu, jazyk umělců. Ale kdybych řekla, že chci jít do Ruska, tak by mě někdo sarkastický mohl poslat na Sibiř a tu by mi stačilo vidět z Transibiřské magistrály.
Návrat hore Goto down
Admin

Admin


Pohlavie postavy : Muž
Vesnica : Konohagakure
Počet príspevkov : 721


Admin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Admin   Admin Icon_minitimePo marec 04, 2013 8:52 pm

Čo tancujem najradšej... no hlavne tie postaršie ako jive, quicstep, charlestone a tak , je to úplná fasa, da sa na tom hrozne zabaviť a vyskákať Very Happy
Nehovorím, že anglinu milujem, určite keby som si mal podla vlastného gusta vybrať jazyk, ktorý by som chcel strašne vedieť, tak by to bola franina, alebo nejaká portugalčina. No v dnešnej dobe pokiač neovládač anglinu tak si v prdke Very Happy Proste je to taký jazyk z povinosti a je lahký, a keďže ho viem, tak toho chcem využiť
Návrat hore Goto down
http://deadline.narutorpg.org
Anonymný
Anonymný




Admin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Admin   Admin Icon_minitimeSt marec 06, 2013 7:15 pm

Lehký?!
V tom případě tě musím obdivovat, protože od začátku střední je pro mě Angličtina neprobádaným území, kterým procházím jen stěží. Heh, a k tomu dalšímu, chtěla bych tě vidět tancovat. (xD) Nu což, já netančím a nikdo z mých přátel se tomu také plně nevěnuje, zajímá mě, jaké to je mít takový koníček.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Admin Empty
OdoslaťPredmet: Re: Admin   Admin Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Admin
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Pravidlá 1. (Hodnosti, NPC a Admin team)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Deadline :: Informácie :: Zábava a Ostatné :: Spam :: Kdo tu hraje aneb něco o nás-
Prejdi na: